Drone 2 Air Assault

Aksiyon Macera Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 32 MB
  • Sürüm 0.1.140
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Reliance Big Entertainment
Drone 2 Air Assault indir; Muhteşem savaş görselleri eşliğinde heyecan olu anlar yaşamak için Drone 2 Air Assault savaş oyununda sıkılmadan vakit geçirebilirsiniz.

Yüksek kaliteli bir aksiyon oyunu oynamak isterseniz Drone 2 Air Assault mobil oyununu Android işletim sistemi bulunan akıllı cep telefonunuza ya da tabletinize ücret ödemeden indirebilirsiniz. Muhteşem savaş görselleri eşliğinde heyecan olu anlar yaşamak için Drone 2 Air Assault savaş oyununda sıkılmadan vakit geçirebilirsiniz. Başarılı bir savaş oyunu deneyimi yaşamak için Drone 2 Air Assault mobil oyunundaki hedefleri isabet alarak indirin.

Akıllı cep telefonunuzun dokunmatik kontrollerini kullanarak oyunda yönlendireceğiniz araçları bir araya getirin ve hedefleri indirerek oyunu kazanın. Dünya yerle bir olmuş durumdadır, sizde bu durumu ortadan kaldırmak ve huzurlu yaşamınıza geri dönmek için dünyayı kurtarmanız gerekiyor. Bu sebeple verilen görevleri başarı ile sonuçlandırın. Hedefleri isabet ettirin ve huzurlu günleri geri getirin.

Gelişmiş parçalar ile hazırlanan hava araçlarını kontrol edeceksiniz. Araçların her biri insansız şekilde dizayn edilmiştir. Bu savaş araçlarını uzaktan kontrol edecek istenilen görevleri tamamlayacak ve hedefleri vurarak başarılı sonuçlar elde edeceksiniz. İmha görevlerinizi başarı ile sonuçlandırdığıız taktirde araçlarınızı güçlendirecek ögeler elde edeceksiniz. 120'den fazla imha edilmesi unsur Drone 2 Air Assault savaş oyununda sizleri bekliyor olacak.

Üstleneceğiniz görevler ancak bir kahramanın başaracağı düzeydedir. Bunları kabul etmeden önce ölümcül sonuçlar doğuracağını göz önünde bulundurmanız gerekiyor. Muhteşem savaş grafikleri ve savaş ortamlarında heyecan dolu anlar yaşayacağınız Drone 2 Air Assault savaş deneyiminde tüm başarılarınızı herkese kanıtlayın. Yüksek seviyelerde başarılı aşamlara gelmek için cephaneliğinizi stratejik bir şekilde kullanın. Her hamleniz düşmanı yok etmek için çok önemlidir.

Cephaneliğinizi geliştirecek ögeleri bir araya toplayın, silah çeşitliliğinizi artırın, hedefleri vurmak için yola koyulun. Gerçekçi savaşlar eşliğinde heyecan dolu anlar yaşamak hiç bu kadar kolay olmamıştır. Atacağınız tüm hamleleri doğru bir şekilde hesaplayarak hedeflere odaklanın.

Büyük savaş gemileri, silahlar ve imha edilmesi gereken hedefler arasında zaman geçirirken her şeyi unutun. İnsansız hava aracınızı yükseltecek olan oyun unsurlarını bir araya getirin ve yönlendirirken elinizde bulunan haritadan faydalanarak ilerleme kat edin. Oyunun her sahnesinde büyüleyici savaş anları ile karşılaşacak ve tadını çıkartacaksınız.

Drone 2 Air Assault indir